Сумське обласне відділення Фонду
Головна » Новини

НАРАДА З ДИРЕКТОРАМИ ТА ГОЛОВНИМИ БУХГАЛТЕРАМИ

17.03.2017

Голова комісії з реорганізації  Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Віра Лаврик за участю керівників структурних підрозділів провела нараду з директорами та головними бухгалтерами Сумської міської, міжрайонних виконавчих дирекцій.

В ході роботи учасники зібрання розглянули та обговорили низку важливих виробничих питань. Так, голова комісії з реорганізації Віра Лаврик окреслила поточні завдання  Сумського обласного відділення Фонду в умовах реформування системи державного соціального страхування.           

Начальник фінансового відділу Світлана Мороз   проаналізувала виконання бюджету облвідділення Фонду за минулий рік та ознайомила колег зі змінами плану рахунків і класифікації видатків.  З докладною інформацією щодо запровадження нового плану рахунків господарської бухгалтерії виступила начальник відділу бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Валентина Трофіменко. Поряд з цим спільно з начальником відділу інформаційних технологій Іваном Склярем провели практичні завдання з головними бухгалтерами робочих органів обласного відділення Фонду по впровадженню нового програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку.

Начальник юридичного відділу Сергій Челядін ознайомив учасників наради з порядком списання безнадійної дебіторської заборгованості. Про особливості фінансування за кошти Фонду фізичних осіб-підприємців, як страхувальників йшлося у виступі начальника сектору надання матеріального забезпечення Яни Харченко.

Значну увагу було приділено аналізу результатів контрольно-ревізійної роботи обласного відділення Фонду та перспективам відновлювального лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.  Як наголошували у своїх виступах начальник контрольно-ревізійного відділу Яна Ткаля та начальник відділу соціальних послуг Наталія Ємець, за цими напрямами відкривається широке поле діяльності та існує чимало невикористаних резервів.

За результатами проведеної наради було прийнято відповідні рішення, спрямовані на вдосконалення діяльності обласного відділення Фонду по соціальному захисту застрахованих осіб та членів їх сімей.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності