Сумське обласне відділення Фонду
Головна » Новини

БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕ МАЄ КОРДОНІВ

11.04.2017

         Працівники Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  надали благодійну допомогу для лікування дітей з онкологічними недугами та вадами зору.

Участь сумських соцстрахівців у благочинних заходах стала доброю традицією. Тож і цьогоріч вони активно долучилися до двох благодійних акцій з промовистими назвами: «До Світлого Дня – світлі вчинки», яка проходить в області  за підтримки Сумської Єпархії Української православної церкви, та  "Серце до серця". Відтак, працівники обласного відділення Фонду зібрали і переказали понад дві тисячі гривень для  закупівлі  медичного обладнання і дороговартісних життєво важливих медикаментів для тяжкохворих дітей, які лікуються в онкогематологічному відділенні Сумської обласної клінічної лікарні, та понад чотири тисячі гривень для закупівлі сучасного обладнання  реанімаційному відділенню Сумської обласної дитячої клінічної лікарні для лікування дітей з вадами зору.

        Надана благодійна допомога – це лише невеликий внесок у суспільно значиму справу. Але, якщо кожен візьме посильну участь у благочинності, то допоможе врятувати життя хворих дітей. 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності