Сумське обласне відділення Фонду
Головна » Новини

ДІЛОВА РОЗМОВА ПРО ОПЛАТУ ПРАЦІ

25.04.2017

              Голова комісії з реорганізації, директор виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  В.І. Лаврик взяла участь у спільному засіданні обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та обласної робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке провела заступник голови облдержадміністрації І.В. Купрейчик.

В ході засідання було розглянуто ряд актуальних питань. Так, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Т.В. Зленко,  в.о. начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області О.В. Мазуренко, начальник управління Держпраці в Сумській області Ю.Д. Семеног доповіли про дотримання роботодавцями області норм трудового законодавства в частині запровадження з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати в розмірі 3200 грн. та про результати проведеної роботи, спрямованої на виявлення фактів «тіньової» зайнятості та заробітної плати, у першому кварталі поточного року. З інформацією щодо запровадження мінімальної заробітної плати в розмірі 3200 грн. та забезпечення диференціації заробітної плати в закладах підвідомчих галузей виступили начальник управління охорони здоров’я та в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації С.П. Бутенко та О.І. Попова.

 На засіданні йшлося також про стан підвищення роботодавцями рівня оплати праці відповідно до чинного законодавства в містах і районах області. 

        З обговорюваних питань прийнято відповідні рішення.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності