Сумське обласне відділення Фонду
Головна » Новини

НАРАДА З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ

01.06.2017

Голова комісії з реорганізації, в.о.директора виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Наталія  Ємець провела нараду   з  керівниками   структурних    підрозділів  та директорами Сумської міської, міжрайонних виконавчих дирекцій.

На зібранні було розглянуто низку важливих питань, які стосуються поточної діяльності обласного відділення Фонду та його роботи на перспективу. Зокрема, йшлося про списання безнадійної  дебіторської заборгованості, проведення контрольних заходів страхувальників і комплексних перевірок робочих органів обласного відділення Фонду та виконання плану за статтею «Інші надходження».

Значну  увагу на нараді було приділено реорганізації обласного відділення Фонду та проведенню в зв’язку з цим інвентаризації його активів та зобов’язань.

З докладною інформацією про створене управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області та формування колективу виступила начальник новоствореної структури В.І.Лаврик.

За результатами наради керівникам структурних підрозділів та директорам Сумської міської, міжрайонних виконавчих дирекцій дано відповідні доручення, спрямовані на забезпечення продуктивної діяльності обласного відділення Фонду по соціальному захисту застрахованих осіб і членів їх сімей.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності