Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

ІНФОРМАЦІЯ про діяльність страхових експертів з охорони праці відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області у період з 25 по 29 вересня

29.09.2017

25 вересня  за участю страхового експерта з охорони праці Роменського відділення на комунальному підприємстві  Ромникомунтепло відбулася нарада з представниками підприємств міста Ромни, відповідальними за охорону праці, на якій  були розглянуті питання  профілактичних заходів виробничого травматизму, а також порядок проведення позапланового інструктажу з питань охорони праці.

26 вересня  страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення взяла участь у наради з питань охорони праці, яка відбулася у ТОВ «Ямпільінвест».

            27-29 вересня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення взяв участь у нарадах і надав методичну допомогу в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в ПП «Горизонт», Управлінні державної казначейської служби України у Тростянецькому районі Сумської області, ТОВ «Тростянецький машинобудівний завод», Гетьманському національному природному парку.

  29 вересня страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення взяв участь у нараді та надав консультативно-методичну допомогу  працівникам Глухівського відділення ТОВ «Сумигаззбут» щодо питань з охорони праці.

          29 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Шосткинського відділення  проведено семінар з питання профілактики виробничого травматизму на  приватному підприємстві «Катунь».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України