Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

В ЦЕНТРІ УВАГИ - НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

11.10.2017

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Віра Лаврик провела виробничу нараду з питань надання медичних та соціальних послуг застрахованим особам, потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

         Учасники заходу, а це – керівництво та керівники окремих структурних підрозділів управління, начальники відділень і відділів медичних та соціальних послуг, страхових виплат та медико-соціальних послуг – всебічно, конструктивно й по-діловому розглянули низку актуальних питань в руслі визначеної тематики.

         Відкриваючи нараду, керівник сумських соцстрахівців акцентувала увагу на основних поточних завданнях  та завданнях на найближчу перспективу, які постають перед управлінням та його відділеннями. Зокрема, Віра Лаврик наголосила, що в області з 1 серпня 2017 року всі виплати і послуги застрахованим особам, потерпілим на виробництві та членам їх сімей здійснюються своєчасно і в повному обсязі відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

         Реалізовуючи  державну політику у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, зазначила начальник управління, ми спрямовуємо свої зусилля на збереження трудового потенціалу Сумщини, відновлення здоров’я застрахованих осіб. Виконання цього одного з головних завдань вимагає проведення повної модернізації діяльності управління і його відділень щодо надання медичних та соціальних послуг, наближення їх до людей.

         Про нормативно-правові акти Фонду та Міністерства охорони здоров’я України  щодо порядку оформлення документів для направлення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на санаторно-курортне лікування та медичну реабілітацію; застрахованих осіб та членів їх сімей на відновлювальне лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду докладно проінформувала учасників наради начальник відділу медичних та соціальних послуг управління Наталія Ємець. Вона зауважила на необхідності їх чіткого дотримання з тим, щоб право громадян на  медико-соціальні послуги за кошти Фонду було реалізовано сповна.

         Заступник начальника управлінні Михайло Савченко у своєму виступі зупинився на якості надання медичних та соціальних послуг застрахованим особам, потерпілим на виробництві і членам їх сімей та всебічному наданні їм допомоги з цих питань.

         На запобіганні неефективного, нерезультативного використанні коштів Фонду при наданні медико-соціальних послуг тим, хто їх потребує, зробив наголос заступник начальника управління – начальник відділу контрольно-ревізійної роботи та аудиту Олександр Новак.

         Один з правових аспектів діяльності висвітлив, виступаючи на нараді, начальник юридичного відділу Сергій Челядін. Він підкреслив, що відшкодування витрат за надані медичні та соціальні послуги потерпілим на виробництві здійснюються за договорами, які укладаються з лікувально-профілактичними, санаторно-курортними й аптечними закладами, іншими  суб’єктами господарювання відповідно до Положення про організацію договірної роботи та методики оформлення господарських договорів, затвердженого наказом управління від 09.08.2017 №13-ОД.

         З обговорюваних на нараді питань було прийнято відповідні рішення та дано доручення, спрямовані на підвищення рівня соціальних стандартів в області для застрахованих осіб, потерпілих на виробництві та членів їх сімей.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України