Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФОНДУ В ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ

24.10.2017

Впродовж минулого тижня фахівці Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області під керівництвом начальника  відділення Георгія САХНЮКА провели робочі зустрічі з представниками Бездрицької, Хотінської, Миколаївської, Миропільської та Краснопільської об’єднаних територіальних громад.

Під час проведеня цих заходів соцстрахівці презентували діяльність Фонду і докладно розповіли про  надання матеріального забезпечення та медичних і соціальних послуг застрахованим особам, потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

Так, виступаючи на зібраннях, головний бухгалтер-начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансово-економічної діяльності Олена КОЗАЧОК наголошувала на тому, що  всі листки тимчасової непрацездатності, в тому числі по нещасних випадках на виробництві, фінансуються відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 1105-XIV».

 З інформацією про нюанси в нарахуванні листків непрацездатності ознайомлювала учасників зустрічей, начальник сектора фінансово-економічної роботи Ольга МОРОЗ.

Стосовно відновлювального лікування потерпілих та застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду доповідала начальник відділу  медичних та соціальних послуг Вікторія ГОРЕНКО. Вона, зокрема, зазначала, що фондом фінансується відновлювальне лікування застрахованих осіб після перенесених певних категорій недуг, санаторно-курортне лікування та реабілітація потерпілих в оздоровчих закладах України. Потерпілий має право самостійно обрати   санаторно-курортний заклад  відповідно до профілю захворювання.

Страховий експерт з охорони праці Володимир КОВАЛЕНКО довів до відома присутніх інформацію про необхідність створення безпечних та належних умов праці для запобігання травматизму працівників згідно з Законом України «Про охорону праці» та про порядок проведення розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

 «Загальнообов’язкове державне соціальне страхування – це система прав, обов’язків і гарантій, яка передбачає матеріальне забезпечення, страхові виплати та надання соціальних послуг застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Головним завданням є об’єднання зусиль всіх зацікавлених сторін у збереженні трудового потенціалу України, відновленні здоров’я застрахованих осіб», – підсумовував Георгій САХНЮК.

Робочі зустрічі зі страховим активом Миропільської та Краснопільської об’єднаних територіальних громад провела також головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення  Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Галина ВАНГОРОДСЬКА.  Особливу увагу у своїх виступах вона   приділила  розгляду постанови правління Фонду від 13.07.2017 №39 «Про порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України», змінам в законодавстві та нарахуванню лікарняних листків.

На всі запитання було дано вичерпні відповіді.

Аналогічні презентації діяльності Фонду сумські соцстрахівці проводять також і в інших об’єднаних територіальних громадах з тим, щоб максимально наблизити державні соціальні гарантії до застрахованих осіб, потерпілих на виробництві та членів їх сімей.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України