Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

ВІДБУЛАСЯ РОЗШИРЕНА НАРАДА

31.10.2017

Питання оформлення медичної документації при проведенні медико-соціальної експертизи потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання було розглянуто на розширеній нараді під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віри Лаврик.

Актуальність цієї проблеми обумовило й широку представницьку аудиторію. Відтак, окрім керівного складу управління в заході взяли участь представники системи охорони здоров’я області та фахівці виконавчої дирекції Фонду, які  здійснювали перевірку діяльності управління.

Відкриваючи нараду, начальник управління Віра Лаврик  видокремила  головні завдання, які довів  соцстрахівцям директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков під час проведення науково-практичної конференції на тему: «Організація та надання медико-соціальних послуг застрахованим особам», що відбулася на базі санаторію   ДП   « Кліничний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця Харківської області. Це, насамперед, об’єднання зусиль усіх зацікавлених сторін у збереженні трудового потенціалу України, відновлення здоров’я застрахованих осіб.

Акцент на нових формах роботи і підходах щодо надання медико-соціальних  послуг застрахованим особам, потерпілим на виробництві та членам їх родин, а також вибіркових результатах перевірки зробив директор  департаменту аудиту виконавчої дирекції Фонду Олександр Настасенко.

Член робочої групи по перевірці діяльності управління, начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Віталій М’ячин поділився досвідом роботи по наданню медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві та співпрацею соцстрахівців з медичними закладами.

Виконанню нормативних документів Міністерства охорони здров’я України при оформленні медичної документації та взаємодії  з управлінням виконавчої дирекції Фонду у Сумській області приділили увагу у своїх виступах начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Лисенко та головний лікар-експерт обласного центру медико-соціальної експертної  комісії Валентина П’янківська.

Докладною інформацією про порядок направлення потерпілих від нещасних випадків на виробництві на медичну реабілітацію до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів поділилася з учасниками наради начальник відділу медичних та соціальних послуг  управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Наталія Ємець.

Підсумки розширеної наради підбила начальник управління Віра Лаврик. Вона, зокрема, наголосила на необхідності продовження співпраці з лікарями та закладами охорони здоров’я для організації надання медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві, застрахованим особам та членам їх сімей. 

З обговорюваних питань прийнято відповідні рішення.

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України