Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

ПРОВЕЛИ СЯТКОВІ ЗАХОДИ, ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ

02.11.2017

        В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області під головуванням начальника управління Віри Лаврик відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

          У зібранні взяли участь колективи управління, Сумського міського та Сумського відділень за участю керівників структурних підрозділів та головних бухгалтерів з міст і райцентрів області. Привітати соцстрахівців з професійним святом завітали також заступник голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош, голова правління обласної організації роботодавців «Сумський регіон» Євген Лапін, голова обласної ради профспілок Тетяна Євдокимова, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський та голова обкому профспілки працівників державних установ Ігор Теліженко.

        Вітаючи з Днем працівника соціальної сфери, який відзначається у першу неділю листопада, начальник управління Віра Лаврик зазначила, що колеги присвятили себе дуже важливій і потрібній справі. Піклуючись про людей, забезпечуючи їх соціальними гарантіями, вони роблять вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Тож нехай людська шана буде дякою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро, а спільні зусилля будують щасливе життя і гідне майбутнє України, -- наголосила виступаюча.

        За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу соціального захисту населення та з нагоди професійного свята було відзначено кращих соцстрахівців. Так, Почесні грамоти та Подяки обласної ради, облдержадміністрації, облпрофради та обкому профспілки працівників держустанов одержали 14 фахівців. Серед них – заступник начальника управління Світлана Мороз, голова первинної організації профспілки Ірина Ткаченко, начальник Ямпільського відділення Олександр Штанюк, начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Конотопського відділення Ніна Мицай, страховий експерт з охорони праці Сумського відділення Володимир Коваленко.

        А завершилися урочистості святковим концертом, який подарували соцстрахівцям сумські артисти на чолі з відомим ведучим Дмитром Будянським.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України