Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

РОЗГЛЯНУЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ПОДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ

27.11.2017

 

 

 

 

Семінар на тему „Профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань. Передовий досвід роботи з профілактики на підприємствах міста Суми» було проведено в  Сумському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області під головуванням заступника начальника відділення Валентини Харіної.

 Метою проведення цього заходу став обмін досвідом між фахівцями підприємств щодо питань  організації роботи з охорони праці, вивчення та поширення позитивного досвіду профілактичної роботи з охорони праці на підприємствах, обговорення актуальних питань, пов’язаних з профілактикою виробничого травматизму та професійних захворювань.

Учасники  семінару, а це --  представники адміністрацій та служб охорони праці підприємств та організацій міста Суми, управління з питань праці Сумської міської ради, управління Держпраці у Сумській області, профспілок, лікувально-профілактичних закладів обласного центру, розглянули та обговорили низку актуальних питань.

Так, начальник відділу профілактики виробничого травматизму – страховий експерт з охорони праці Сумського міського відділення С.В.Метельов проінформував про виконану відділом профілактики виробничого травматизму Сумського міського відділення роботу та проаналізував стан виробничого травматизму та професійних захворювань у місті Суми. На вимогах щодо оформлення в колективних договорах питань охорони праці звернув увагу у своєму виступі головний спеціаліст відділу з охорони праці управління з питань праці Сумської міської ради Ю.В.Кондратенко.

Досвідом організації «триступеневого» контролю з охорони праці в ПАТ «Сумихімпром» поділився директор з охорони праці та цивільного захисту цього підприємства О.Г. Гребенюк. Про практичний досвід роботи профспілкового комітету ПАТ «Сумське НВО» з питань профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань йшлося у виступі заступника голови профспілкового комітету, голови комісії з охорони праці ПАТ «Сумське НВО» В.А.Соцкова. На актуальних питаннях проведення атестації робочих місць на підприємствах зробив акцент начальник відділу з питань експертизи умов праці управління Держпраці у Сумській області С.М.Закорко. Практичні питання процедури встановлення зв’язку захворювань з умовами праці та проведення розслідування професійних захворювань порушили на заході завідувач відділення профілактики КУ «СМКЛ №5», міській лікар-профпатолог О.М.Субот та головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці управління Держпраці у Сумській області  Л.В. Кучеренко.        

З обговорюваних на семінарі питань прийнято відповідні рішення.

 

С.Метельов,

начальник відділу профілактики виробничого травматизму – страховий експерт з охорони праці Сумського міського відділення

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України