Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИЙ МЕХАНІЗМ - НОВІ ЗАВДАННЯ

28.11.2017

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віра Лаврик спільно з керівниками структурних підрозділів та за участю обласного позаштатного фахівця з експертизи тимчасової непрацездатності управління охорони здоров’я облдержадміністрації Наталії Мальованої провела семінарські навчання з працівниками відділень щодо запровадження з 1 січня 2018 року нового механізму забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами  з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм та умов відшкодування Фондом оздоровницям коштів, витрачених на ці цілі.

         Відкриваючи захід, керівник сумських соцстрахівців наголосила на тому, що під страховим захистом Фонду в області перебувають сотні тисяч працюючих та членів їх сімей. І наше найголовніше завдання – наблизити до них соціальні послуги і надавати їх безперебійно і в повному обсязі.

         Змістовну інформацію щодо оформлення медичної документації  при направленні застрахованих осіб до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів надала учасникам семінару представник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Наталія Мальована. Вона зауважила, що  медиків і працівників Фонду при вирішенні обговорюваного кола проблем обєднує одна мета – відновлення здоровя застрахованих осіб.

         Начальник відділу медичних та соціальних послуг управління Наталія Ємець всебічно, з  наведенням прикладів та показом слайдів розкрила колегам порядок направлення застрахованих осіб до реабілітаційних відділень оздоровниць та порядок відшкодування Фондом санаторно-курортним закладам витрат за надані соціальні послуги з реабілітаційного лікування за вибором застрахованої особи.

         Теоретичні і практичні аспекти договірної роботи при наданні соціальних послуг застрахованим особам докладно висвітлив у своєму виступі начальник юридичного відділу управління Сергій Челядін.

         Про запровадження стандартів якісного обслуговування застрахованих осіб і якими вони мають бути поділився з присутніми на заході начальник відділу кадрів Володимир Салій.

         За результатами семінару його учасники визначили завдання на найближчий термін та перспективу. Одне з них – забезпечувати своєчасне направлення застрахованих осіб до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів з урахуванням усіх медичних показань при тісній і постійній співпраці працівників управління, його відділень та голів лікарсько-консультаційних комісій  закладів охорони здоров’я області.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України