Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

ПРОФЕСІЙНІ НАВИЧКИ ВДОСКОНАЛЮВАЛИ БУХГАЛТЕРИ

30.11.2017

Актуальні питання складання фінансової і бухгалтерської звітності та роботи в системі єдиної інформаційно-аналітичної системи «Мегаполіс бухгалтерія» було розглянуто на семінарі з працівниками фінансових підрозділів відділень, який відбувся в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області.

            Захід відкрила заступник начальника управління Світлана Мороз. Вона докладно проаналізувала підсумки роботи соцстрахівців за 9 місяців поточного року та акцентувала увагу на завданнях і проблемах, які належить виконувати і вирішувати.

         Про особливості складання фінансової та бухгалтерської звітності йшлося у виступі головного бухгалтера – начальника відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності управління Наталії Кондрової.

         Запровадженням системи «Мегаполіс бухгалтерія» поділилася з учасниками семінару заступник головного бухгалтера – начальник сектору бухгалтерського обліку апарату управління Валентина Трофіменко.

         Вичерпні відповіді на запитання щодо роботи програмного забезпечення по нарахуванню заробітної плати надала колегам головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності управління Олена Журавльова.

         Підбиваючи підсумки семінару, заступник начальника управління Світлана Мороз наголосила на необхідності злагодженої роботи всіх ланок бухгалтерської і фінансової служб з тим, щоб успішно виконувати доведені завдання, найголовнішим з яких є своєчасне і в повному обсязі забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей та потерпілих на виробництві державними соціальними гарантіями.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України