Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

ВШАНУВАЛИ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

06.12.2017

 

 

 

 

Під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віри Лаврик у  Сумському міському відділенні відбулося засідання «круглого столу» з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

            Участь у зібранні взяли сумчани, які стали інвалідами внаслідок отриманих на виробництві травм та професійних захворювань, та представники від спонсорів заходу -- начальник філії обласного управління АТ «Ощадбанк» Олег Радченко, помічник генерального директора ТОВ «Керамейя»  Яна Холецька, регіональний керівник центру обслуговування клієнтів № 5 м.Суми ПАТ «А-Банк»  Олексій Тарасенко.

         Відкриваючи засідання, керівник сумських соцстрахівців наголосила на тому, що держава проявляє турботу про людей праці, потерпілих на виробництві і членів їх сімей. Завдання опікуватися цими категоріями громадян покладено на Фонд соціального страхування України. Сьогодні під його соціальним захистом  перебувають сотні тисяч сумчан.

         Про роботу Сумського міського відділення щодо надання матеріального забезпечення та соціальних послуг розповів присутнім  начальник цього структурного підрозділу Іван Дзекілєв. Він також подякував спонсорам за надану допомогу в проведенні заходу.

         На проблемних питаннях людей з інвалідністю та шляхах їх вирішення акцентували увагу в своїх виступах гості «круглого столу». Теплі слова вдячності за проявлену увагу й турботу до них вони адресували організаторам цього дійства.

         А завершилося засідання врученням подарунків  запрошеним  та святковим концертом, який подарували учасникам заходу учні Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д.С.Бортнянського. 

         З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю працівники Сумського міського відділення провели й інші заходи. Соцстрахівці організували також відвідування інвалідів спинальників першої групи за місцем їх проживання з метою сприяння у вирішенні  соціальних проблем та врученням продуктових наборів. Проведення цієї благодійної акції відбулося за сприяння ПАТ «Сумбуд», Сумської філії ПАТ КБ «Приват Банк», профспілкового комітету ПАТ «Сумське НВО», ТОВ «Грабовське», ТОВ «Глобал-Харвест», ТОВ «Авіс-УкрАгро».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України