Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НАВЧАЛЬНИЙ МОДУЛЬ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

22.01.2018

Страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Ситий М.П. взяв участь у навчальному модулі по заходах безпеки у військовій частині 3022 Національної гвардії України.

Під час занять було розглянуто загальні  питання з охорони праці, надання першої медичної допомоги, дотримання норм особистої безпеки та питання, пов’язані  зі збереженням життя і здоров'я військовослужбовців під час перебування на службі та в позаробочий час.

Виступаючи перед армійцями,   представник соцстрахівців докладно проінформував їх про факти нещасних випадків у Шосткинському регіоні, назвав основні причини настання нещасних випадків, звернув увагу на значимості профілактики нещасних випадків та на основних завданнях і функціях Фонду соціального страхування України, а також відповів на запитання.

Участь фахівця Шосткинського віділення управління виконавчої дирекції Фонду у навчальному модулі відбулася на запрошення  командування військового підрозділу і є непоодиноким фактом. Соцстрахівці завжди охоче відгукуються на всі пропозиції виступити, які нерідко надходять від страхувальників міста хіміків та району, з тим, щоб донести максимум інформації про соціальний захист від Фонду до застрахованих осіб.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України