Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

19.03.2018

 

         У період з12 по 16 березня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

               

                13 березня радник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віра Лаврик та начальник відділу з профілактики страхових випадків Владислав Єрмоленко взяли участь у складі журі регіонального відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який відбувся   в управлінні Держпраці у Сумській області.

13 березня за участю страхового експерта з охорони праці Конотопського відділення Іванова В.П. на базі дочірнього агролісогосподарського підприємства "Конотопський агролісгосп"  було проведено семінар з охорони праці на тему: "Дотримання підприємствами лісової галузі вимог щодо безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки під час проведення лісосічних робіт". Учасники заходу розглянули проблемні питання охорони праці робітників, які зайняті на роботах підвищеної небезпеки.

13 березня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення Отрошок О.М.  взяла участь в опрацюванні та впровадження системи управління охороною праці на підприємстві фізичної особи-підприємця Буюн Г.П. та надала працівникам консультаційну допомогу.

13 березня начальник  Сумського відділення Сахнюк Г.В провів робочу зустріч з головою лікарсько-консультаційної комісії Сумської центральної районної лікарні щодо співпраці з направлення застрахованих осіб на відновну реабілітацію в санаторно-курортні заклади України за рахунок коштів Фонду.

14 березня  начальник Глухівського відділення Забара Л.О. провела робочу зустріч з військовим комісаром Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату, полковником Олександром Ковалем, під час якої було обговорено спільні заходи щодо направлення учасників АТО на реабілітацію до санаторно-курортних закладів України за кошти Фонду.

14 березня  страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення Наливайко І.В. взяла участь в опрацюванні та провадженні елементів системи управління охороною праці на підприємстві Буринської райспоживспілки «Хлібокомбінат».

15  березня  страховий  експерт з охорони праці Роменського відділення Пензій В.В. взяв участь у виробничій нараді з питань охорони праці, яка відбулася на підприємстві Роменської виправної колонії №56. Під час заходу було надано допомогу  в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці, у розробленні інструктажів з охорони праці, проведено роз’яснення нормативно-правових актів з охорони праці та розглянуто ряд інших питань.

15 березня   заступник начальника відділення - начальник відділу страхових експертів з охорони праці Сумського відділення Савченко М.М. провів робочу зустріч з головою лікарсько-консультаційної комісії  Краснопільської центральної районної лікарні з приводу направлення застрахованих осіб на відновну реабілітацію в санаторно-курортні заклади України за рахунок коштів Фонду.

15 березня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення Макаренко О.Д. провів робочу нараду  з працівниками державного підприємства Недригайлівський «Агролісгосп» щодо стану охорони праці та проведення профілактичної роботи.

15 березня відбулася робоча зустріч фахівців Сумського міського відділення з працівниками комунального закладу обласної ради «Сумський академічний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна»,  в ході якої було розглянуто питання дотримання чинного законодавства України та вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України