Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

20.03.2018

Радник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віра Лаврик та начальник відділу з профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці Владислав Єрмоленко взяли участь у засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення на Сумщині у 2018 році Дня охорони праці в Україні.

Засідання відбувалось у приміщенні управління Держпраці в Сумській області за присутності представників профспілок та роботодавців  регіонального рівня, ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці», Сумської міської ради та під головуванням начальника управління Держпраці у Сумській області.

На зібранні було розглянуто та внесено відповідні пропозиції до проекту регіонального плану заходів із відзначення у 2018 році Дня охорони праці, а також визначено наступну дату засідання оргкомітету.

Досягнуто домовленість про розміщення на офіційних сайтах учасників зібрання, на сторінках в соціальних мережах, оприлюднення через інші засоби масової інформації, в тому числі друковані ЗМІ, анонсів про підготовку до відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні, інформаційних матеріалів про хід акції та її результати.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України