Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

30.03.2018

У період з 26 по 30 березня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

         26 березня 2018 року страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Наливайко І.В. провела засідання «круглого столу»  з інженерами та відповідальними особами з охорони праці комунальних підприємств Білопільського району на тему: «Запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням на комунальних підприємствах».

26 березня   заступник начальника Сумського відділення - начальник відділу страхових експертів з охорони праці Савченко М.М провів робочу зустріч з начальником відділу АПК та СКС Держпраці у Сумській області з приводу проведення спільних семінарів  з охорони праці на сільськогосподарських підприємствах Сумського, Лебединського та Краснопільського районів у звязку з початком весняно-польових робіт.

27 березня  страховий експерт відділення Коваленко В.І у рамках співпраці з фахівцями Держпраці у Сумській області, патрульної поліції взяв участь у семінарі для посадових осіб підприємств агропромислового комплексу та агролісгоспів Краснопільського, Великописарівського та Охтирського районів  з питань попередження виробничого травматизму під час руху сільськогосподарської техніки, транспорту лісових господарств під час проведення весняно-польових та лісосічних робіт.

27 березня відбулася  робоча  зустріч  начальника  Глухівського відділення Забари Л.О. та страхового експерта  Пищоли С.Є.  з  працівниками  відділу  освіти Глухівської  міської ради з питань  профілактики  виробничого травматизму, порядку  проведення  медоглядів  працівників окремих категорій. Під час заходу було також обговорено  організацію  проведення  конкурсу  малюнків «Охорона праці очима  дітей».

27 березня за участю начальника Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Гончаренко Л.О. відбулася робоча зустріч з лікарями Недригайлівської центральної районної лікарні, під час якої було розглянуто питання  відновлювального лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України за кошти Фонду.

27  березня  страховий  експерт з охорони праці Роменського відділення Пензій В.В. взяв участь у виробничій нараді з відповідальними спеціалістами  з питань охорони праці ДП «Аква-Сервіс», ДП «Сток-Сервіс» ПП «Еліпс».  Під час наради було надано допомогу  в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці, в розробленні інструктажів з охорони праці, проведено роз’яснення нормативно-правових актів та розглянуто ряд інших питань.

27 березня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області  Отрошок О.М.  взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на ФОП Будник Т.Ф. Ямпільського району.

            28 березня  начальник Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Плащова О.А.,   начальник відділу матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг Макаренко Г.О. та головний бухгалтер Федотова Н.С. провели семінар-нараду з головними бухгалтерами та головами комісій соціального страхування підприємств Миколаївської об’єднаної територіальної громади Білопільського району. На заході соцстрахівці  проінформували присутніх про надання соціальних послуг Фондом соціального страхування України.

           28 березня начальник Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Плащова О.А. провела нараду з лікарями Миколаївської дільничої  лікарні Білопільського району з питання медичної реабілітації застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України за кошти Фонду.

28 березня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області  Отрошок О.М.  взяла участь у робочій нараді з питань профілактики виробничого травматизму на 21-й Державно-пожежній рятувальній частині та провела профілактичну роботу з попередження нещасних випадків і професійних захворювань на виробництві.

28 березня  начальник Глухівського відділення Забара Л.О. разом з спеціалістами відділення провела нараду із головами комісій з соціального страхування та  бухгалтерами підприємств, установ і організацій Глухівщини з основних питань діяльності Глухівського відділення. Зокрема, було розглянуто порядок направлення  застрахованих осіб та  членів  їх  сімей на лікування  після  перенесених  захворювань  і  травм у  реабілітаційні  відділення санаторно-курортних  закладів України за кошти Фонду, надання  матеріального  забезпечення  застрахованим  особам, заходи з охорони праці  на  підприємстві.

    28 березня за участю начальника Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Омельченка Т.П. та заступника начальника відділення - начальника відділу медичних та соціальних послуг Листопад Г.Б. в комунальному закладі "Конотопська міська лікарня" відбулася нарада з медичними працівниками з питань надання соціальних послуг з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

29 березня  начальник Глухівського відділення Забара Л.О. провела  нараду з  лікарями комунального закладу «Глухівський центр первинної медико-санітарної допомоги»  з питань направлення  застрахованих осіб на лікування  до  реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів України за кошти Фонду.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України