Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

06.04.2018

У період з 2 по 6 квітня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

             2 квітня начальник Білопільського відділення Плащова О.А. провела нараду з працівниками управління державної казначейської служби України у Білопільському районі з питання медичної реабілітації застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

         2 квітня начальник Недригайлівського відділення Гончренко Л.О. провела робочу зустріч з заступником голови Недригайлівської районної державної адміністрації, в ході якої якої було обговорено  питання відновлювального лікування застрахованих осіб Недригайлівського району у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

        3 квітня  страховий  експерт з охорони праці Роменського відділення Пензій В.В. взяв участь у семінар-нараді з охорони праці у виконавчому комітеті Роменської міської ради, де виступив з докладною інформацією  про нещасні випадки на підприємствах міста та району за  перший квартал 2018 року. 

   3 квітня спеціалісти Сумського міського відділення спільно з фахівцями  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області провели робочу зустріч з працівниками  комунального закладу обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», під час якої  обговорили питання з тимчасової непрацездатності  та надали консультаційну допомогу.

3  квітня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення Отрошок О.М.  взяла участь у нараді на приватному підприємстві «Промінь» Ямпільського району щодо безпеки під час проведення весняно-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами.

5  квітня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення Отрошок О.М.  взяла участь у нараді ТОВ «Україна» щодо безпеки під час проведення весняно-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України