Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

"НІ" ТРАВМАТИЗМУ НА АТРАКЦІОНАХ, ДИТЯЧИХ ІГРОВИХ ТА СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКАХ

14.05.2018

«НІ» ТРАВМАТИЗМУ НА АТРАКЦІОНАХ, ДИТЯЧИХ ІГРОВИХ ТА СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКАХ

 

Начальник відділу–страховий експерт з охорони праці Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області С.В. Метельов разом з фахівцями управління Держпраці у Сумській області та управління з питань праці виконавчого комітету Сумської міської ради  взяв участь у семінар-нараді для організацій, що обслуговують атракціони, дитячі ігрові та спортивні площадки  обласного центру.

Захід проводився в центральному парку імені І.М.Кожедуба, куди були запрошені також представники засобів масової інформації.

Метою семінар-наради було обговорення та роз’яснення вимог з охорони праці, затверджених наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 01.03.2006 №110 стосовно Правил будови та безпечної експлуатації атракціонної техніки.

Актуальність винесеного на розгляд заходу питання обумовило його представницьку аудиторію. Відтак участь у зібранні  взяли понад 20 представників організацій, що обслуговують атракціони, дитячі ігрові та спортивні майданчики.

В результаті продуктивної роботи слухачі отримали грунтовні роз’яснення та консультації з питань нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму та нещасних випадків на атракціонах міста.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України