Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НА РОБОТУ - У ВИШИВАНКАХ

17.05.2018

Працівники управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України та його відділень долучилися до свята  Всесвітнього дня вишиванки і вийшли на роботу ,одягнені в яскраво гаптовані сорочки, блузи та сукні.

            У такий спосіб соцстрахівці  виразили свою національну та громадянську позицію, продемонстрували культурну освіченість та духовну свідомість.      

         Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Проводиться воно щороку, в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

         Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Хоча протягом усієї історії в цей день проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

         Як засвідчує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України