Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

18.05.2018

У період з 14 по 18 травня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

          

            14, 18 травня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення Пищола С.Є. спільно з ТОВ «Навчально-виробничий центр «Планета знань» провів  у містах Шостка та Кролевець іспити посадових  осіб, які опікуються  питаннями  охорони праці.

15 травня головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Сумського відділення Вангородська Г.В. провела прийом громадян у приміщенні центру надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування.

15 травня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення Макаренко О.Д. взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у Недригайлівській центральній районній лікарні.

16 травня начальник відділу медичних та соціальних послуг Ямпільського відділення Боб В.І. взяв участь  семінарі голів та секретарів міської, селищних та сільських рад Ямпільського району, на якому висвітлив основні положення проведення за кошти Фонду реабілітації потерпілих на виробництві.

            17 травня   страховий експерт з охорони  праці Охтирського відділення Колєснік О.І. провів планову перевірку стану профілактичної роботи з охорони праці в ТОВ «Мрія» Охтирського району.

         17 травня страховий експерт з охорони праці Шостинського відділення  Ситий М.П. провів нараду з питань охорони праці та профілактики нещасних випадків на виробництві у ТОВ "Контакт плюс" Шосткинського району.

         18 травня  страховий експерт з охорони  праці Охтирського відділення Колєснік О.І. провів планову перевірку стану профілактичної роботи з охорони праці у фермерському господарстві «Бантов» Охтирського району.

         18 травня страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення Іванов В.П. здійснив перевірку стану профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці на ТОВ "Кролевецький комбікормовий завод", під час якої провів консультації з питань охорони праці, взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на підприємстві, надав допомогу в організації пропаганди безпечних методів праці.

         18 травня  відбулася робоча зустріч спеціалістів Сумського міського відділення з лікарями комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №5» з питань запровадження нового Порядку направлення застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів для отримання послуг з лікування та надання практичної допомоги щодо забезпечення потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України