Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

25.05.2018

У період з 21 по 25 травня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

                 

            22 травня  фахівці Сумського міського відділення провели робочу зустріч з працівниками відділу бухгалтерського обліку та контролю ПАТ «Сумське НВО» з питань правильності відшкодування страхових виплат  потерпілим від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань при  тимчасовому переведенні їх на легшу нижчеоплачувану  роботу.

  22 травня страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення Іванов В.П. здійснив перевірку стану профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці у Міському центрі фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх", під час якої  взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці та надав допомогу в організації пропаганди безпечних методів праці.

    22-24 травня  страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення Пищола С.Є. здійснив перевірку стану та умов охорони праці працівників Путивльської загальноосвітньої школи №2 і МВФ «Модуль», провів профілактичну  роботу з цих питань та надав  методичну  допомогу щодо  впровадження системи  управління  охороною праці в установі.      

  23 травня страховий  експерт з охорони праці  Роменського відділення Пензій В.В. взяв участь у проведенні відкритого уроку в Роменській загальноосвітній школі І- ІІ ступенів №7, на якому висвітлив питання з охорони праці у навчальних закладах.

  23 травня за участю страхового експерта з охорони праці Недригайлівського відділення Макаренка О.Д. відбулося засідання «круглого столу» з питань профілактики виробничого травматизму, формування культури, безпеки та гігієни праці серед учнів державного професійно-технічного навчального закладу  «Недригайлівське вище професійне училище».

         23 травня страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення Наливайко І.В. провела перевірку дотримання законодавства з питань  охорони праці, соціального страхування і взяла участь в опрацюванні та провадженні елементів системи управління охороною праці  в дитячому оздоровчому таборі «Дружба».

 24 травня  начальник  Глухівського відділення Забара Л.О. провела робочу зустріч  з  працівниками Глухівської медико-соціальної експертної комісії  щодо опрацювання  інструкції «Форми первинної облікової документації» №158-1/о для заповнення довідки МСЕК.

    24 травня страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення Ситий М.П. провів нараду з питань охорони праці та профілактики нещасних випадків на виробництві у державному підприємстві «Шосткинське лісове господарство».  

    24 травня страховий експерт з охорони праці   Шосткинського відділення Ситий М.П. провів семінар-нараду з тренерами Шосткинської комплексної дитячої юнацької спортивної школи «Барса» на тему: «Запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням в спорті. Соціальний захист працівників сфери фізичної культури і спорту».

            24 травня начальник Ямпільського відділення Штанюк О.М. провів робочу зустріч з медичними працівниками Середино-Будської центральної районної лікарні з питань реабілітаційного лікування застрахованих осіб за кошти Фонду.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України