Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

01.06.2018

         У період з 28 травня по 1 червня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

        29 травня  страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення Пищола С.Є. взяв участь у  перевірці стану готовності до  оздоровчої  кампанії 2018 року  дитячого  оздоровчого  закладу  «Восход», розташованого в  селі Пересипки Путивльського району.

         29-30 травня страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення Наливайко І.В. здійснила перевірку дотримання законодавства з питань охорони праці та соціального страхування і взяла участь в опрацюванні та провадженні елементів системи управління охороною праці  в Білопільській філії державного підприємства «Укрліктрави» та дитячому оздоровчому таборі «Чайка».

         30 травня страховий  експерт з охорони праці  Роменського відділення Пензій В.В. взяв участь у відкритому уроці в Роменській загальноосвітній школі І- ІІ ступенів №10, на якому висвітлив питання охорони праці у навчальних закладах.

         30 травня начальник відділу фінансової роботи, матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг Недригайлівського відділення Кущ Т.В. провела нараду з лікарями Липоводолинської центральної районної лікарні на тему: «Страхові виплати та медико-соціальна реабілітація потерпілих на виробництві».

30 травня  начальник Сумського відділення Сахнюк Г.В. провів робочу зустріч з головним лікарем Сумської центральної районної лікарні з приводу відновної реабілітації застрахованих осіб та планового лікування потерпілих на виробництві за кошти Фонду.

           1 червня спеціалісти Сумського міського відділення  у приміщенні центру надання адміністративних послуг  міста Суми провели робочу зустріч з застрахованими особами та представниками страхувальників з питань роботи Фонду.

            1 червня  страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення Пищола С.Є. здійснив перевірку стану та умов охорони праці працівників Путивльського професійно-технічного ліцею, провів профілактичну  роботу з цих питань та надав  методичну  допомогу щодо  впровадження системи  управління  охороною праці в установі.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України