Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

08.06.2018

У період з 4 по 8 червня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

4 червня  начальник Глухівського відділення Забара Л.О. взяла участь у нараді при заступнику Глухівського міського голови щодо оздоровлення дітей влітку 2018 року за рахунок різних джерел фінансування.

             4 червня страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення Наливайко І.В. провела перевірку дотримання законодавства з охорони праці та соціального страхуванням в ТОВ «Білопілля Агро» і взяла участь в опрацюванні та провадженні елементів системи управління охороною праці на підприємстві.

5 червня за участю начальника Конотопського відділення Омельченка Т.П. та його заступника-начальника відділу медичних та соціальних послуг Листопад Г.Б. відбулася нарада з лікарями комунального закладу "Конотопська міська лікарня", під час якої було розглянуто питання правильності заповнення довідок лікувально-консультативної комісії й індивідуальних програм реабілітації потерпілих від нещасного випадку на виробництві та надано роз’яснення Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

5 червня  начальник Сумського відділення  Сахнюк Г.В. провів робочу зустріч з потерпілими на виробництві та застрахованими особами міста Лебедина та Лебединського району, в ході якої було обговорено питання надання державних соціальних гарантій за кошти Фонду.

5-6 червня  страховий   експерт з охорони праці Охтирського відділення Колєснік О.І. взяв участь у   проведенні перевірки стану умов, безпеки праці та профілактичної роботи  в приватному підприємстві «Вільне» та в приватному сільськогосподарському підприємстві «Дружба» Охтирського району.

 7 червня  страховий  експерт з охорони праці Роменського відділення  Пензій В.В. взяв участь у виробничій нараді на підприємстві філія «Роменський молочний комбінат», на якій було обговорено причини настання нещасних випадків та їх упередження, загальні питання з охорони праці на підприємстві.

  7 червня  фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області провели семінар-нараду з активом обласного комітету профспілки працівників машинобудування та металообробки, на якому розглянули питання про зміни в законодавстві щодо соціального страхування, про порядок призначення, нарахування та виплати застрахованим особам матеріального забезпечення та порядок оформлення листків непрацездатності.

           8 червня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення Макаренко О.Д. здійснив перевірку стану охорони праці та проведення профілактичної роботи у ТОВ «Мрія» смт Липова Долина.

         8 червня спеціалісти Сумського міського відділення  провели робочу зустріч з застрахованими особами-потерпілими на виробництві міста Суми, в ході якої надали всебічні роз’яснення щодо їх соціального захисту за кошти Фонду.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України