Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

15.06.2018

         У період з 11 по 15 червня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

           

            11 червня  начальник Глухівського відділення Забара Л.О. та страховий експерт з охорони праці Пищола С.Є. провели навчання з питань охорони праці у заміському оздоровчому таборі «Сонячний».

  12 червня  начальник Роменського відділення Коломієць Ю.М. та страховий  експерт з охорони праці  Пензій В.В. взяли участь у виробничій нараді Роменської районної адміністрації з керівниками підприємств, на якій обговорювали причини настання нещасних випадків та їх упередження, дотримання безпечних умов праці та загальні питання з охорони праці на підприємствах та в організаціях.

         12 червня  начальник Сумського відділення  Сахнюк Г.В провів робочу зустріч з головою Краснопільської районної ради, на якій було розглянуто питання щодо представництва відділення  в Краснопільській об’єднаній територіальній громаді та висвітлення  діяльності Фонду в місцевих засобах масової інформації. 

13 червня  страховий експерт з охорони праці Роменського відділення Пензій В.В. взяв участь у семінар-нараді з питань атестації робочих місць за умовами праці, яка відбулася у Роменському міськвиконкомі.

            13 червня начальник відділу медичних та соціальних послуг Ямпільського відділення Боб В.І.  взяв участь у нараді з лікарями комунального закладу «Ямпільська центральна районна лікарня» щодо проведення реабілітації застрахованих осіб.

           13 червня начальник Білопільського відділення Плащова О.А провела засідання «круглого столу»  з потерпілими на виробництві, інвалідами праці за участю  голови Білопільської райдержадміністрації, заступника голови районної ради, депутата Сумської обласної ради, представників засобів масової інформації, на якому було розглянуто питання надання соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування.

         13-14 червня страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення Наливайко І.В. провела перевірку дотримання законодавства з охорони праці і соціального страхування та взяла участь в опрацюванні та провадженні елементів системи управління охороною праці  в ТОВ «Білопільський машинобудівний завод».

14 червня  страховий експерт з охорони праці Роменського відділення Пензій В.В. провів перевірку дотримання правил з охорони праці та забезпечення безпечних умов праці в державному підприємстві «Дослідного господарства агрофірма «Надія» інституту сільського господарства північного сходу Національної академії аграрних наук України та взяв участь у нараді за її підсумками.

12-14 червня  страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення Ситий М.П. провів перевірку стану охорони праці у Державному науково дослідному інституті хімічних продуктів та виробничому кооперативі «Старт» Шосткинського району. Під час перевірки виявлено порушення нормативно-правових актів з охорони праці. За результатами перевірки роботодавцю надано Подання  про порушення законодавства про охорону праці та соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та вказані терміни усунення порушень.

           15 червня за участю страхового експерта з охорони праці Недригайлівського відділення Макаренка О.Д. відбулася робоча зустріч з працівниками Берестівської сільської ради Липоводолинського район щодо опрацювання та впровадження системи управління охороною праці на підприємстві.

         15 червня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбулися відбіркові регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» за шести видами спорту серед потерпілих на виробництві та осіб з інвалідністю Сумщини, в яких взяло участь майже сто чоловіків та жінок.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України