Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛИСЯ ВІДБІРКОВІ РЕГІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ VI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ "СИЛА ДУХУ"

19.06.2018

15 червня 2018 року в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбулися відкриті регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Змагання традиційно розпочалися з урочистого параду учасників на чолі з начальниками відділень.

-        Цей захід проводиться вже вшосте і основна його мета – залучення потерпілих на виробництві до фізичної культури та спорту, допомога їм в подальшій адаптації в суспільстві, - зазначає виконуючий обовязки начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Олександр НОВАК.

    З урочистою промовою та словами підтримки учасників змагань виступила і радник начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Віра ЛАВРИК. Також слова підтримки звучали і від голови Сумської обласної ради профспілок – депутата обласної ради Тетяни ЄВДОКИМОВОЇ, яка зазначила, що спорт дозволяє хоч на хвилинку відволіктися від життєвих негараздів, дає натхнення та стимул до життя.

В регіональних змаганнях взяли участь 10 команд з усіх районів Сумської області та м. Суми. 98 учасників змагалися в таких видах спорту як армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс та шахи. Деякі з них беруть участь у змаганнях вже вчетверте, деякі є новачками, але всі вони з азартом та захопленням і неприхованої радістю відгукуються про цей захід.

Першість у загальнокомандних змаганнях здобуло Сумське міське відділення (начальник відділення Ємець Н.А.), друге місце вибороло Шосткинське відділення (начальник відділення Григорчук Т.Г.) і третє місце посіло Охтирське відділення (начальник відділення Доценко І.С.).

Завдяки надзвичайній силі духу переможцями у особистому заліку стали: Коваленко Роман та Маргарян Артур (армспорт); Дараган Сергій, Канівець Наталія, Захарченко Вячеслав та Горбань Любов (бомбаскет); Володченко Олександр, Супрун Тетяна, Прядка Микола та Шлінчак Людмила (дартс); Коробков Олексій та Ющенко Василь (гирьовий спорт); Захарченко Вячеслав та Гайдар Валентина (настільний теніс) та Буцик Сергій (шахи).

Голова Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Тетяна ПАВЛОВСЬКА з гордістю зазначає, що упродовж останніх років учасники із Сумщини на всеукраїнських змаганнях завжди отримують і особисті призові місця, і в загальнокомандному заліку не пасуть задніх. Особливо сильні представники гирьового спорту та армреслінгу.

Вже у вересні поточного року переможці регіональних змагань приймуть участь у фінальних змаганнях VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», яка відбудеться на базі спортивного комплексу «Юність» у м. Ужгород. Тож від щирого серця вітаємо всіх переможців регіональних змагань і бажаємо їм гарних результатів у фіналі спартакіади.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України