Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

25.06.2018

            У період з 18 по 23 червня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

           

            18 червня  страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення Отрошок О.М. надала практичну допомогу у створенні та вдосконаленні СУПО та розробленні внутрішньої нормативної документації з охорони праці у ТОВ «Воздвиженський яблуневий парк» Ямпільського району.

  18-22 червня  страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення Пищола С.Є. взяв участь у перевірці знань з охорони праці посадових осіб Путивльщини.

         20 червня  заступник начальника відділення – начальник відділу страхових експертів з охорони праці Сумського відділення  Савченко М.М. взяв участь у засіданні «круглого столу» з тренерським складом, працівниками відділу молоді та спорту та відділу освіти Сумської райдержадміністрації з питань профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на базі комунального закладу «Сумська районна ДЮСШ».

20 червня  страховий експерт з охорони праці Роменського відділення Пензій В.В. провів перевірку стану умов і безпеки праці у ДП «Роменське лісове господарство».

            22 червня спеціалісти Сумського міського відділення у приміщенні Центру надання адміністративних послуг у м. Суми провели робочу зустріч з застрахованими особами та суб’єктами господарювання з питань роботи Фонду соціального страхування України.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України