Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

27.06.2018

            У період з 25 по 27 червня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

           

            25-26 червня спеціалістами Сумського міського відділення проведена робота в ТОВ «Укрнафтозапчастина» та ТОВ БВКК «Федорченко» з профілактики виробничого травматизму: надана інформаційна допомога та консультації в опрацюванні та впровадженні системи управління охорони праці.

26 червня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення Колєснік О.І. провів планову перевірку стану профілактичної роботи з охорони праці у Боромлянському МУВГ.

         26 червня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення Отрошок О.М. провела перевірку стану умов безпеки праці та надала консультації з питань охорони праці на ДП «Середино-Будський агролісгосп».

26 червня начальник Глухівського відділення Забара Л.О. під час робочої наради з головою Березівської ОТГ обговорила питання постійного представництва працівника Глухівського відділення та території ОТГ згідно із затвердженим графіком.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України