Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

06.07.2018

        У період з 02 по 06 липня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».         

       

03 липня заступник начальника відділення – начальник відділу страхових експертів з охорони праці Сумського відділення Савченко М.М. на базі комунального закладу «Лебединська районна ДЮШС» взяв участь у засіданні «круглого столу» з тренерським складом, працівниками відділу молоді та спорту та відділу освіти Лебединської райдержадміністрації з питань профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

03 липня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення Отрошок О.М. взяла участь у нараді на ТОВ «Імшана-Насіння» щодо безпеки під час проведення зерно-збиральних робіт сільськогосподарськими підприємствами.

03 липня страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення Пищола С.Є. виступив на колегії Путивльської райдержадміністрації з питань підготовки сільськогосподарських підприємств району до жнив. З метою запобігання нещасних випадків на виробництві Пищола С.Є. розповів про основні вимоги безпеки під час зерно-збиральних робіт, забезпечення безпеки дорожнього руху при роботах на зерноскладах та зернотоках, тощо. Нагадав щодо дій керівництва агропідприємств в разі травмування працівника.

        04 липня начальник Недригайлівського відділення Гончаренко Л.О. взяла участь у нараді з представниками обєднаних територіальних громад Недригайлівського району, на якій розглядалися питання про надання допомоги потерпілим на виробництві, які проживають на територіях ОТГ району, по вирішенню нагальних питань.

05 липня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення Отрошок О.М. взяла участь у нараді на ТОВ «Україна» щодо безпеки під час проведення зерно-збиральних робіт сільськогосподарськими підприємствами.

05 липня спеціалісти Сумського міського відділення взяли участь у нараді з лікарями КУ «Сумська міська клінічна лікарня № 1» з питань оздоровлення застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

05 липня страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення Наливайко І.В. взяла участь у роботі комісії з питань охорони праці по проведенню перевірки знань з питань охорони праці працівників ПрАТ «Вирівське ХПП».

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України