Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

14.09.2018

            У період з 10 по 14 вересня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

              10 вересня за участю спеціалістів Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області відбулася робоча зустріч з лікарями міської клінічної лікарні №5 щодо направлення застрахованих осіб, які перебувають на лікуванні в стаціонарних відділеннях  лікувального закладу, до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів України.       

12 вересня страховий  експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пензій  В.В. взяв участь у виробничій нараді в комунальному закладі «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа ім. Калнишевського», на якій було розглянуто причини настання нещасних випадків та їх упередження, надано допомогу у розробленні інструкцій з охорони праці, проведено роз’яснення нормативно-правових актів з охорони праці, здійснено ряд  інших профілактичних заходів.

         12 вересня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Макаренко О.Д. здійснив перевірку стану охорони праці та проведення профілактичної роботи у КЗ «Липоводолинський ЦПМСД».

        12 вересня страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Наливайко І.В. провела перевірку дотримання законодавства з охорони праці та соціального страхування та взяла участь в опрацюванні та провадженні елементів СУОП  у Буринській центральній районній лікарні ім. професора М.П.Новаченка.

   12 вересня  страховий  експерт  з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пищола С.Є. взяв участь у  перевірці стану  й  умов охорони праці та впровадження СУОП на Глухівському заводі «Електропанель».

         13 вересня начальник Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Плащова О.А. і  страховий експерт з охорони праці Наливайко І.В. провели робочу нараду з тренерським складом ДЮСШ ім. Білонога Білопільського району, комунальної установи «Білопільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та сектором молоді та спорту Білопільської райдержадміністрації, на якій розглянули питання  державного соціального страхування, профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в установах сфери спорту.

13 вересня головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Сумського відділення упраління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Вангородська Г.В. провела робочу зустріч з працівниками бухгалтерської служби  та комісією із соціального страхування Миропільської сільської ОТГ щодо роз’яснення  постанови правління Фонду соціального страхування України  «Про затвердження порядку фінансування страхувальників для надання  матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві» від 19.07.2018  №12, яка вступає в дію з 01.10.2018.

           14 вересня спеціалісти Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області взяли участь у прийомі громадян та суб’єктів господарювання з питань роботи Фонду у приміщенні Центру надання адміністративних послуг у міста Суми.        

            14 вересня страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Іванов В.П. спільно з представниками навчально-виробничого центру "Планета знань" і управління Держпраці у Сумській області взяв участь у роботі комісії з перевірки знань нормативних актів з питань охорони праці, санітарно-гігієнічного забезпечення, надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку, електробезпеки, пожежної безпеки, у працівників та посадових осіб підприємств міста Конотоп та Конотопського району  на базі ТОВ "Буддеталь".

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України