Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

ЗІ СПАРТАКІАДИ ПОВЕРНУЛИСЯ З НАГОРОДАМИ

18.09.2018

Два призових місця та тринадцяте в командному заліку серед 25 областей України вибороли сумські спортсмени-аматори на шостій Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу», яка відбулася 12-14 вересня цього року в спортивному комплексі «Юність» міста Ужгорода.

Делегацію Сумщини представляла команда з 11 учасників, яку очолював в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Олександр Новак.

Поєдинки проходили за шести видами спорту. Відтак, у змаганнях з армспорту  (понад 85 кг) друге місце виборов Артур Маргарян із м. Шостки, також з армспорту (до 85 кг) посів 13 місце Роман Коваленко із м. Конотопа.   У цьому виді спорту сумчани стали третіми в командному заліку. Перша сходинка п’єдесталу дісталась команді Одеської області, друга –  Тернопільській області.

У змаганнях з дартсу 22 місце здобув Володченков Олександр із Тростянецького району.   У жінок з дартсу Тетяна Супрун   із  Сум посіла 24 місце.

У турнірі з настільного тенісу В’ячеслав Захарченко  із Ямпільського району посів 13 місце, а Бугаєнко Любов із м. Суми 22 - місце. Гирьовики Олексій Коробков із Шостки (вагова категорія до 85 кг) та сумчанин Василь Ющенко (категорія понад 85 кг) розділили 9 і 11 місця.

Шахіст Сергій Буцик із м. Суми зайняв 9 місце.

У змаганнях з бомбаскету сумчанин Микола Гордієнко зайняв 10 місце, а Наталія Канівець із Охтирки - 5 місце.

В загальнокомандному місці Сумська область посіла 13 місце серед 25 областей.

Закриваючи VI Всеукраїнську спартакіаду серед інвалідів праці «Сила духу» голова організаційного комітету, в.о. начальника виконавчої дирекції Фонду Сергій Нестеров зазначив, що спартакіада дала можливість проявити учасникам свою майстерність, свої найкращі спортивні і людські якості, силу волі і прагнення до перемоги, та висловив слова подяки господарям змагань, які створили всі належні умови для успішного проведення фіналу.