Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

21.09.2018

            У період з 17 по 21 вересня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

            17-18 вересня  страховий експерт з охорони праці   Ситий М.П. провів перевірку стану охорони праці у малому приватному підприємстві «Прайд» Шосткинського району та взяв участь у нараді за її підсумками, на якій було обговорено питання дотримання нормативно-правових актів з охорони праці під час  проведення сільськогосподарських робіт  та проінформовано про  стан виробничого травматизму  за минулий та 8 місяців нинішнього рік у регіоні та області в цілому.

 18 вересня страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду Іванов В.П. здійснив перевірку стану профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці на Конотопському дочірньому агролісогосподарському підприємстві "Конотопський агролісгосп", у ході якої було надано консультацію з питань охорони праці, взято участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці та надано допомогу в організації пропаганди безпечних методів праці. За результатами перевірки директору підприємства внесено подання про порушення законодавства про охорону праці та соціальне страхування.

18 вересня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пищола С.Є. здійснив перевірку стану та умов охорони праці працівників на ПАТ "Глухівський завод "Електропанель", провів профілактичну  роботу з цих питань та надав  методичну  допомогу щодо  впровадження системи  управління  охороною праці на підприємстві.

19 вересня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Колєснік О.І. взяв участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався у ФОП Плужнік В.А.

20 вересня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Колєснік О.І.  взяв участь у  семінар-нараді з питань дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки сільськогосподарськими підприємствами під час проведення осінніх польових робіт, яка відбулася у Тростянецькій райдержадміністрації.

            19 вересня страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Наливайко І.В. провела перевірку дотримання законодавства з охорони праці та соціального страхування у КЗ БРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги Буринського району».

19 вересня страховий експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пензій В.В. провів перевірку дотримання правил з охорони праці в приватному підприємстві «Будрезерв» Роменського району та взяв участь у підсумковій нараді.

           19 вересня за участю спеціалістів Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області в управлінні праці міської ради відбулася робоча зустріч з головами комісій із соціального страхування ПАТ «Сумське НВО», АТ «Сумський завод «Насосенергомаш», ПАТ «Сумихімпром», ДП «Завод обважених бурильних та ведучих труб», на якій було розглянуто питання з державного соціального страхування.

         20 вересня начальник Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Плащова О.А. взяла участь в семінар- нараді з керівниками, бухгалтерами підприємств, установ, організацій та фізичними особами-підприємцями, який відбувся на базі Білопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

         20 вересня начальник Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Плащова О.А. та  страховий експерт з охорони праці Наливайко І.В. провели робочу нараду з тренерським складом ДЮСШ Буринської міської ради, керівником управління освіти, молоді та спорту Буринської ОТГ та сектором з питань молоді та спорту Буринської сільської ради, в ході  якої  розглянули питання профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в установах сфери спорту.

  20 вересня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пищола С.Є. провів перевірку стану та умов охорони праці працівників у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3, провів профілактичну  роботу з цих питань та надав  методичну  допомогу щодо  впровадження системи  управління  охороною праці в навчальному закладі.

         20 вересня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Макаренко О.Д. провів робочу зустріч з колективом КП «Теплокомуненерго» з питань опрацювання та впровадження системи управління охороною праці на підприємстві.

21 вересня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пищола С.Є.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України