Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

01.10.2018

        У період з 24 по 28 вересня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

        24 вересня  страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пищола С.Є. здійснив перевірку стану та умов охорони праці в ПП «Слана плюс»,  провів профілактичну  роботу з цих питань та надав  методичну  допомогу щодо  впровадження системи  управління  охороною праці на підприємстві.

24 вересня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Колєснік О.І. взяв участь у спеціальному розслідуванні нещасного випадку, що стався на території  ДП «Охтирське лісове господарство».

       25 вересня за участю заступника начальника відділу фінансової роботи, матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Кущ Т.В. відбувся семінар з головними бухгалтерами, головами комісій по соціальному страхуванню Недригайлівської ЦРЛ, КЗ «Недригайлівський районний ЦПМСД», відділу освіти Недригайлівської райдержадміністрації, відділу освіти селищної ради та представниками роботодавців Недригайлівської об`єднаної територіальної громади на тему: «Роз’яснення нового порядку фінансування  страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності».

        26 вересня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  Отрошок О.М.  взяла участь у перевірці стану охорони праці в Середино-Будській загальноосвітній школі I-III ступенів №1 щодо дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці.

26 вересня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Колєснік О.І.  взяв участь у проведенні семінар-наради з працівниками відділів освіти міста і району з питань запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням у спорті та соціального захисту працівників цієї сфери.

       26 вересня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пищола С.Є. здійснив перевірку стану та умов охорони праці в Путивльській ЗОШ №1,    провів профілактичну  роботу з цих питань та надав  методичну  допомогу щодо  впровадження системи  управління  охороною праці в навчальному закладі.

       27 вересня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Колєснік О.І.  взяв в участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався в ТОВ «Славія».

       27 вересня  страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пищола С.Є. здійснив перевірку стану та умов охорони праці в ТОВ «Глухівський  кар’єр кварцитів»,  провів профілактичну  роботу з цих питань та надав  методичну  допомогу щодо  впровадження системи  управління  охороною праці на підприємстві. 

       27 вересня   страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Ситий М.П. провів семінар-нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств та відповідальними за охорону праці особами Шосткинського району на тему: «Дотримання вимог безпеки під час виконання робіт із збирання урожаю зернових та зернобобових культур та заготівлі кормів для худоби сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами Шосткинського району 2018 року».

        28 вересня  спеціалісти Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області взяли участь у  прийомі громадян та суб’єктів господарювання з питань роботи Фонду у приміщенні Центру надання адміністративних послуг у міста Суми.

28 вересня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Колєснік О.І.  взяв участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався в Положанській загальноосвітній школі Охтирського району.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України