Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ЩОДО ЗМІН У ФІНАНСУВАННІ СТРАХУВАЛЬНИКІВ

02.10.2018

СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ЩОДО ЗМІН У ФІНАНСУВАННІ СТРАХУВАЛЬНИКІВ

 

            В.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Олександр Новак провів селекторну нараду з керівниками структурних підрозділів управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, на якій було розглянуто питання щодо набуття чинності з 01.10.2018 Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

        Під час спілкування Олександр Дмитрович довів до колег позицію з цього питання в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергія Нестерова. Так, Порядок має на меті перейти до нового формату відносин із страхувальниками, орієнтованого на спрощення, збільшення ефективності та мінімізацію перевірок. Наше головне завдання зараз – впровадити нові підходи до обслуговування страхувальників. Забезпечити приймання документів в електронному вигляді, зменшити навантаження на роботодавців. Частково за рахунок збільшення навантаження на працівників робочих органів, які з першого жовтня будуть здійснювати попередній контроль правильності нарахування виплат. Якщо у заявах-розрахунках будуть виявлені помилки, буде діалог із роботодавцем і рекомендації щодо усунення недоліків, а не санкції. Від перевірок страхувальників, які працюють у межах закону, ми маємо відійти.

        Світлана Мороз, заступник начальника управління, акцентувала увагу на технічних моментах переходу на нові форми заявок-розрахунків та надала відповідні методичні рекомендації.

        Начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення  Олександр Грицан роз’яснив питання фінансування страхувальників для надання окремих виплат потерпілих на виробництві, виплат внутрішнього переміщеним особам.

        Своїми рекомендаціями поділилися також з  колегами начальник відділу фінансово-економічної діяльності Наталія Оксак, головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Яна Харченко.

З обговорюваних на селекторній нараді питань начальникам відділень дано відповідні доручення. 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України