Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

05.10.2018

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

        У період з 1 по 5 жовтня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

         1 жовтня начальник Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Штанюк О.М. провів робочу зустріч зі страхувальниками Ямпільського району щодо  укладання договорів про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України.

       1 жовтня спеціалісти Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області взяли участь у нараді на тему: «Посилення якості проведення медичних оглядів працівників окремих категорій», яка відбулася в управлінні Держпраці у Сумській області. 

       2 жовтня страховий  експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  Пензій  В.В. взяв участь у виробничій нараді в ЦПЗ №5 «Укрпошта», на якій було розглянуто причини настання нещасних випадків та їх упередження, надано допомогу у розробленні інструкцій з охорони праці, проведено роз’яснення нормативно-правових актів з охорони праці, здійснено ряд  інших профілактичних заходів.

       2 жовтня  начальник Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Сахнюк Г.В провів робочу зустріч з керівництвом Миколаївської сільської обєднаної  територіальної громади з приводу налагодження співпраці та вирішення проблемних питань, пов’язаних з реабілітацією застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах України за кошти Фонду.

        2 жовтня начальник Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області     Штанюк  О.М. взяв участь у засіданні «круглого столу» з керівництвом Дружбівської селищної ради (ОТГ) щодо співпраці з надання допомоги в реалізації державної політики у сфері соціального страхування.

       2 жовтня фахівці Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області провели робочу зустріч зі спеціалістами відділу бухгалтерського обліку та контролю ПАТ «Сумське НВО».

          3 жовтня  страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  Отрошок О.М.  взяла участь у семінарі з представниками сільськогосподарських підприємств Ямпільського району  щодо дотримання вимог безпеки під час проведення осінньо-польових робіт у 2018 році.

        3 жовтня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області провів робочу зустріч у ДПТНЗ «Недригайлівське вище профтехучилище» з питань опрацювання та впровадження системи управління охороною праці в навчальному закладі.

 

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України