Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

16.10.2018

            У період з 8 по 12 жовтня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

                8 жовтня  начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Забара Л.О. взяла участь у нараді з керівниками установ, підприємств та організацій міста, в ході якої ознайомила учасників з новим порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за кошти Фонду.

         8 жовтня начальник Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області     Штанюк  О.М. провів  робочу зустріч із страхувальниками Средино-Будського району з питань  укладання договорів про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України.

8 жовтня   страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Колєснік О.І. взяв участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався на території Пологівського навчально-виховного комплексу Чернеччинської сільської ради Охтирського району.

9 жовтня в.о. начальника Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Брагінець О.П. провела семінар, присвячений розгляду нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, в ході якого відбулося жваве обговорення питань щодо нової форми заяви-розрахунку, строків її подачі, системи попереднього контролю правильності нарахування виплат тощо.

         9 жовтня  начальник Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Сахнюк Г.В провів зустріч з керівництвом Нижньосироватської  сільської обєднаної  теріторіальної громади з приводу налагодження співпраці та вирішення проблемних питань, повязаних з реабілітацією застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах України за кошти Фонду.

            9 жовтня начальник відділу медичних та соціальних послуг Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області     Боб В.І.  провів робочу зустріч із страхувальниками Дружбівської ОТГ з питань  укладання договорів про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України.

9 жовтня начальник Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  Григорчук Т.Г. взяла участь у зборах трудового колективу КЗ «Шосткинська стоматологічна лікарня», де ознайомила з новаціями, які відбулись у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, зокрема, з набуттям чинності з 01.10.2018 нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду та реалізації його положень.

9 жовтня спеціалісти Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області за участю представників профспілкового комітету й адміністрації ПАТ «Сумське НВО» провели нараду з питань охорони праці та проведення медичних оглядів працівників окремих категорій.

10 жовтня начальник Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Григорчук Т.Г. спільно з начальником відділу фінансової роботи та матеріального забезпечення Кучерявенко О.М.  провели  семінар-нараду з  працівниками управління освіти Шосткинської міської ради з питань змін у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування, які відбулись у зв’язку  з введенням у дію постанови правління Фонду від 19.07.2018 року № 12.

            10 жовтня заступник начальника відділу фінансової роботи, матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Нізвецька І.А. провела робочу зустріч з бухгалтерами фізичних осіб-підприємців Недригайлівського та Липоводолинського районів щодо нового порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності за кошти Фонду.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України