Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

24.10.2018

            У період з 15 по 19 жовтня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

            16 жовтня  страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Отрошок О.М. взяла участь у роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці на ДП «Свеське лісове господарство».

         16 жовтня начальник Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Сахнюк Г.В. провів робочу зустріч з керівництвом Хотінської сільської об’єднаної територіальної громади з налагодження співпраці та вирішення проблемних питань, пов’язаних з реабілітацією застрахованих осіб. 

         17 жовтня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Колєснік О.І. взяв участь у перевірці стану профілактичної роботи з охорони праці у ТОВ «Тростянецький машинобудівний завод».

         17 жовтня страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пищола С.Є. здійснив перевірку стану та умов охорони праці працівників ПВП «Сейм», провів профілактичну роботу з цих питань, надав методичну допомогу щодо впровадження системи управління охороною праці на підприємстві.

         17 жовтня страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області                      Іванов В.П. здійснив перевірку стану профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці на ТОВ «Ригер». В ході перевірки була надана консультація з питань охорони праці, взято участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці та надана допомога в організації пропаганди безпечних умов праці на підприємстві.

17 жовтня начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Забара Л.О. провела робочу зустріч з лікарями Глухівської МСЕК щодо надання соціальних послуг потерпілим на виробництві.

18 жовтня страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пищола С.Є. взяв участь у роботі комісії з перевірки знань з охорони праці в операторів котельні Путивльської райради.

18 жовтня начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Забара Л.О. провела робочу зустріч з лікарями Глухівської ЛКК з питань реабілітації застрахованих осіб.

18 жовтня страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області                Іванов В.П. взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на ТОВ «Ригер».

18 жовтня головний спеціаліст відділу фінансової роботи, матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Шипілова Н.М. провела роз’яснювальну роботу по застосуванню нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України та укладанню договорів про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України з представниками роботодавців Вільшанської об’єднаної територіальної громади.

19 жовтня спеціалісти Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області взяли участь у прийомі громадян та суб’єктів господарювання з питань роботи Фонду соціального страхування України у приміщенні Центру надання адміністративних послуг у м. Суми.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України