Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

26.10.2018

            У період з 22 по 26 жовтня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

22 жовтня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Колєснік О.І. взяв участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався з працівником  ТОВ «Райз-Північ» Хухрянська філія Охтирського району.

22-23 жовтня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пищола С.Є. спільно з ТОВ НВЦ «Планета знань» взяв участь у проведенні навчання із загальних питань з охорони праці з особами, які  опікуються питаннями охорони праці. 

23  жовтня начальник Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Коломієць Ю.М. та  начальник відділу медичних та соціальних послуг Васильченко Н.В.  взяли участь у спільній нараді керівників та працівників Роменської ЦРЛ з питань забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням у санаторно-курортних закладах України.

23 жовтня  начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Забара Л.О. провела  робочу зустріч  з лікарями Глухівської ЦРЛ щодо Порядку направлення застрахованих осіб та  членів  їх сімей на лікування у  реабілітаційні  відділення  санаторно-курортних закладів  України.

            23 жовтня страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Наливайко І.В. провела перевірку дотримання законодавства з охорони праці і соціального страхування та взяла участь в опрацюванні та провадженні елементів СУОП  у Буринській спеціалізованій  школі І-ІІІ ст.  №1. ім. Кравченка.

  23 жовтня страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Іванов В.П. провів перевірку стану профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці у ФОП Позницького С.В., в ході якої надав консультацю з питань охорони праці, взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці та  допоміг в організації пропаганди безпечних методів праці.

  24 жовтня з метою виконання умов Меморандуму про партнерство та співробітництво, укладеного 21 грудня 2017 року між Міністерством молоді та спорту України та Фондом соціального страхування України, страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Ситий М.П. провів семінар-нараду у комунальному закладі «Шосткинський міський фізкультурний оздоровчий центр» на тему: «Особливості розслідування страхових випадків, які стались під час навчально-тренувальної діяльності».

           25 жовтня  за участю спеціалістів Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області у Департаменті агропромислового розвитку Сумської облдерадміністрації відбулася  семінар-нарада для керівників і бухгалтерів з актуальних питань податкового та земельного законодавства, застосування пільг, передбачених нормативними документами.

        26 жовтня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Макаренко О.Д. провів перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи у ФОП Ющенко В.Д.

         26 жовтня начальник відділу медичних та соціальних послуг Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  Боб В.І.  взяв участь у нараді з представниками Зноб-Новгородської  ОТГ з питань призначення страхових виплат, медичних і соціальних послуг, санаторно-курортного лікування.      

            26 жовтня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Пищола С.Є. спільно з ТОВ НВЦ «Планета знань» взяв участь у проведенні іспиту з перевірки знань питань з охорони праці  в осіб, які  опікуються питаннями охорони праці.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України