Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

02.11.2018

            У період з 29 жовтня  по 2 листопада 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

            29 жовтня начальник відділу медичних та соціальних послуг Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  В.Боб  провів робочу зустріч з лікарями комунального підприємства «Ямпільська ЦРЛ» з питань  реабілітації застрахованих осіб і членів їх сімей у санаторно-курортних закладах України в 2018 році.

30 жовтня страховий експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Пензій провів перевірку дотримання правил з охорони праці та забезпечення безпечних умов праці в ПрАТ «Роменська гардино-тюлева фабрика» та взяв участь у підсумковій нараді.

30 жовтня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Іванов спільно з представниками навчально-виробничого центру "Планета знань" та управління Держпраці у Сумській області взяв участь у роботі комісії з перевірки знань нормативних актів з питань охорони праці, санітарно-гігієнічного забезпечення, надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку, електробезпеки, пожежної безпеки, у працівників та посадових осіб комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Конотопа.

    31 жовтня  начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Л.Забара провела  робочу нараду   з лікарями  комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Глухівської  міської ради щодо Порядку направлення застрахованих осіб та  членів  їх сімей на лікування у  реабілітаційні  відділення  санаторно-курортних закладів  України.

            31 жовтня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  О.Отрошок  взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у  Середино-Будському дошкільному навчальному закладі №1 "Ромашка".

1 листопада начальник Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Г.Сахнюк провів робочу зустріч з керівництвом Миропільської сільської об’єднаної  територіальної громади з питань налагодження співпраці та вирішення проблемних питань, пов’язаних з реабілітацією застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах України.

           2 листопада спеціалісти Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області взяли участь у прийомі громадян та суб’єктів господарювання з питань роботи Фонду у приміщенні Центру надання адміністративних послуг у міста Суми.

         2 листопада страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Макаренко провів робочу зустріч у ФОП Качинський М.І. з питань опрацювання та впровадження системи управління охороною праці на підприємстві.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України