Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

АГРАРНИКАМ - ПРО БЕЗПЕКУ ПРАЦІ У ПОЛІ

18.03.2019

     Страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Сергій ПИЩОЛА взяв участь у  нараді з питань підготовки  сільськогосподарських підприємств Путивльського району  до весняно-польових робіт у 2019 році, яка відбулася під головуванням заступника голови Путивльської райдержадміністрації Михайла БИРЯКА.

  Під час заходу Сергій Євгенійович проінформував його учасників про  причини травматизму під час проведення польових робіт у 2018 році та, з метою запобігання нещасних випадків, окреслив основні напрями з підготовки до проведення весняно-польових робіт у 2019 році. Зокрема, він  звернув увагу на найчастіших випадках виробничого травматизму в сільськогосподарській галузі та основних причинах їх виникнення, ознайомив зі змінами у порядку проходження медичних оглядів, детально зупинився на порядку проведення інструктажів з охорони праці, атестації робочих місць, переліку робіт з підвищеною небезпекою, отриманні дозволів та декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства для виконання робіт підвищеної небезпеки та відповів на запитання присутніх.

      Протягом 2018 року Глухівське відділення постійно проводило профілактичну роботу для запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням. З цією метою страховий експерт з охорони праці надав 28 консультацій страхувальникам, провів (взяв участь) 4 семінари, 2 наради, 1 «круглий стіл», 2 конкурси. У місцевих ЗМІ було розміщено 23 публікації. Також Сергій Пищола взяв участь в опрацюванні та впровадженні елементів системи управління охороною праці на 31 підприємстві, зокрема, надав методичну допомогу у розробленні нормативних актів про охорону праці підприємств та розробленні профілактичних заходів, механізмів їх реалізації, впровадження їх на підприємствах страхувальників, внесення пропозицій щодо підвищення безпеки виробництва.

      Систематична  робота  щодо  профілактики  виробничого травматизму сприяє зменшенню кількості нещасних випадків на виробництві. Так, у першому кварталі цього року  не сталось жодного.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України