Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

25.03.2019

        У період з 18 по 22 березня 2019 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».  

        19 березня   страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік провів планову перевірку профілактичної роботи з питань охорони праці в приватному сільськогосподарському підприємстві «Надія».

      19 березня   страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду у Сумській області І.Наливайко взяла участь в опрацюванні та впровадженні елементів системи управління охороною праці у відділі культури і туризму Миколаївської селищної ради.

      19-20 березня  страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  С.Пищола провів планову перевірку стану та умов охорони праці у Путивльському ДАП «Путивльський агролісгосп».

      20 березня начальник Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Ю.Коломієць  та  страховий експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Пензій провели семінар-нараду з лікарями та трудовим колективом КП «Перша обласна спеціалізована лікарня міста Ромни» з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування, обгрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам і шляхів зниження рівня захворюваності. Обговорювалися питання медичних оглядів та атестації робочих місць, створення сприятливих та нешкідливих умов праці, соціальний захист працюючих у частині надання виплат та медико-соціальних послуг.

      20 березня начальник Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Л.Гончаренко  та  заступник начальника відділу фінансової роботи, матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області І.Нізвецька провели семінар-нараду з бухгалтерами та головами комісій із соціального страхування Недригайлівського району з питань ефективності використання коштів Фонду та виплати матеріального забезпечення, зокрема, допомоги по тимчасовій непрацездатності.

20 березня начальник Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Г.Листопад провела робочу зустріч з головним лікарем, лікарями та фельдшерами Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району з питань посилення контролю за обгрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності і забезпечення застрахованих осіб та потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань лікуванням у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

21 березня страховий експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  В.Пензій провів планову перевірку з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму в ПП «Комбінат комунальних підприємств».

      21 березня начальник Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Л.Гончаренко  та  заступник начальника відділу фінансової роботи, матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області І.Нізвецька провели семінар-нараду з бухгалтерами та головами комісій із соціального страхування Липоводолинського району з питань ефективності використання коштів Фонду та виплати матеріального забезпечення, зокрема, допомоги по тимчасовій непрацездатності.

      21 березня  страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  С.Пищола надав методичну допомогу щодо впровадження системи управління охороною праці у Путивльському ДАП «Путивльський агролісгосп».

      21 березня за участю спеціалістів Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області відбувся семінар-нарада з керівниками підприємств, організацій, головами комісій із соціального страхування та бухгалтерами міста Суми з питань забезпечення контролю за обгрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності, нарахування матеріального забезпечення застрахованим особам та порядку надання заяв-розрахунків, звітності, направлення на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів застрахованих осіб, санаторно-курортного лікування потерпілих на виробництві.

22 березня  страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  О.Отрошок взяла участь в опрацюванні та впровадженні  системи управління охороною праці у КЗ «Середино-Будський районний будинок культури».

22 березня   страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Іванов взяв участь у роботі комісії з питань перевірки знань з охорони праці працівників підприємств міста Конотопа та Конотопського району.

22 березня  страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  О.Макаренко провів перевірку та профілактичну роботу стану охорони праці у Липоводолинські районній державній лікарні ветеринарної медицини.

22 березня  начальник Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  І.Доценко провів робочу зустрів з головами комісій із соціального страхування підприємств, установ та організацій Охтирського району з питань ефективності використання коштів Фонду, правильності видачі та заповнення листків непрацездатності.

 

 

 

 

 

        

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України