Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

В ЦЕНТРІ УВАГИ - ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ

26.03.2019

Начальник   Шосткинського відділення управління виконавчої  дирекції  Фонду соціального страхування України у Сумській області Тетяна Григорчук, начальник відділу фінансової роботи та матеріального забезпечення Оксана Кучерявенко  та страховий експерт з охорони праці Микола Ситий провели семінар-нараду   з представниками роботодавців та головами комісій по соціальному страхуванню  КП «ШКЗ «Імпульс», ПАТ «Бель Шостка Україна», управління освіти Шосткинської міської ради, ДП «Шосткинський держлісгосп», ДП «Шосткинський агролісгосп, ТОВ «Фармхім» та ряду інших підприємств міста та району. 

        Головна тема заходу - забезпечення зниження рівня захворюваності серед застрахованих осіб. Адже по Шосткинському відділенню спостерігається значне збільшення захворюваності. Так, за січень-лютий 2019 року  порівняно з аналогічним періодом торік кількість днів захворюваності, які оплачуються Фондом, збільшилась на 28,0% і склала 19145. При цьому витрати на допомогу по тимчасовій втраті працездатності  зросли на 64,9 % і склали 3436,5 тис. грн.  

        Одним з факторів зниження рівня захворюваності є відновлювальне лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України, посилення контролю за  обґрунтованістю видачі листків непрацездатності, наголосила у своєму виступі Т.Григорчук.

        Про дотримання умов праці та необхідність створення безпечних і нешкідливих умов правці, що дозволить скоротити рівень захворюваності серед працюючих, доповів М.Ситий.

        За підсумками наради членам комісії  рекомендовано дотримуватись вимог Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування  та зобов’язано їх постійно проводити аналіз стану захворюваності працюючих в розрізі: кількості наданих на оплату листків непрацездатності, причини непрацездатності, ведення обліку часто і довгохворіючих осіб та інших питань з загальнообов’язкового державного соціального страхування.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України