Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

РОБОЧА ЗУСТРІЧ СОЦСТРАХІВЦІВ ЗІ СТРАХОВИМ АКТИВОМ ОХТИРЩИНИ

28.03.2019

Питання ефективного використання коштів Фонду на виплату матеріального забезпечення та з’ясування причини зростання рівня захворюваності серед  застрахованих осіб було розглянуто на робочій зустрічі працівників Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області  з головами комісій по соціальному страхуванню.

 У заході взяли участь представники підприємств, установ і організацій організацій, де спостерігається найбільше зростання кількості днів тимчасової непрацездатності та збільшення витрат по тимчасовій непрацездатності згідно  з поданими заявами-розрахунками у січні-лютому 2019 року  порівняно з аналогічним періодом 2018 року, а  саме: ПАТ Монделіс Україна, Качанівський ГПЗ, Охтирський держлісгосп, відділу освіти Великописарівської райдержадміністрації, ПрАТ САД, відділу культури ОМР, в/ч А 0563, відділу освіти Грунської сільради, Правдинської ЗОШ, КУ «Охтирський МТЦ СОН», ТОВ «Перше Травня», Кириківського ХПП, Климентівської ДЕД, НГВУ «Охтирканафтогаз»,  ПрАТ «Охтирський пивоварний завод», ТДВ «Маяк», філії «Охтирський сиркомбінат», ТОВ ОМПК «Славія», ТОВ «Якобз ДАУ Егберт Україна», МНУ ПАТ «Укрнафта»,

Як зазначалось на зустрічі, до Охтирського відділення упродовж 2018 року страхувальниками було надано заяви-розрахунки для фінансування 104 тис  днів тимчасової непрацездатності, що на 3% більше, ніж у 2017 році. Для фінансування матеріального забезпечення по листках непрацездатності торік було спрямовано 22,1 млн грн., що на 32% більше, ніж у 2017 році. Збільшення витрат пов’язано зі зростанням розміру мінімальної заробітної плати, а також загальним зростанням фонду оплати праці. Однак зростання виплат пов’язане також зі збільшенням кількості оплачених днів по «лікарняних».

В ході конструктивного діалогу всіх присутніх було проінформовано про дотримання порядку видачі, продовження та заповнення листків непрацездатності, оскільки його правильне заповнення підтверджує поважність причини відсутності працівника на роботі і дає підстави для отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності або допомоги по вагітності та пологах. Соцстрахівці звернули увагу й на своєчасності призначення матеріального забезпечення та подання  заяв-розрахунків. Окрім зазначених питань, фахівці Охтирського відділення зупинилися на порядку фінансування витрат на лікування у разі настання нещасного випадку на виробництві, дали роз’яснення по реабілітаційному лікуванні застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Спільно проведений захід пройшов у конструктивному діалозі під час якого присутні отримали фахові та вичерпні відповіді на чисельні запитання.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України