Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

29.03.2019

        У період з 25 по 29 березня 2019 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».  

         25 березня страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області І.Наливайко  взяла участь в опрацюванні та провадженні елементів СУОП  у ФОП Друзєв В.Б.

26 березня страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області І.Наливайко  взяла участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався із застрахованою особою Філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Буринський елеватор».

    26 березня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області С.Пищола  здійснив перевірку стану та умов охорони праці працівників Глухівського НВК: ДНЗ - загальноосвітня школа І ступеня № 5 та провів профілактичну роботу з цих питань.

  26 березня за участю головного спеціаліста відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області А.Єлагіної в місті Кролевець відбулася робоча зустріч з головним лікарем, лікарями та фельдшерами  КП «Кролевецький РЦ ПМСД» з питань посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності, забезпечення застрахованих осіб і потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань лікуванням у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

        26 березня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік здійснив опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у ФОП Шило С.М.

        26 березня  страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  О.Отрошок   взяла участь у нараді в СТОВ «Агрофірма «Орлівська» на тему: «Дотримання безпеки під час проведення весняно-польових робіт».

        26-27 березня  страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області     М.Ситий провів перевірку  стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи  на підприємстві з високим ступенем травматизму ПАТ «Бель Шостка Україна" та семінар за її підсумками на тему: «Профілактика  нещасних випадків – запорука зниження виробничого травматизму та професійних захворювань на виробництві».

        26-28 березня за участю спеціалістів Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області відбулася робоча зустріч  з лікарями КНП «Сумська міська клінічна лікарня №5» , ЦПМСД №1 з питань посилення контролю за обгрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності. 

 27 березня начальник Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Г.Листопад провела робочу зустріч з лікарями та фельдшерами  Бочечківської ОТГ (амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Бочечки, амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Козацьке)  з питань посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності, забезпечення застрахованих осіб і потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань лікуванням у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

        27 березня начальник Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  О.Плащова та страховий експерт з охорони праці І.Наливайко за участю працівників  відділення провели засідання «круглого столу» з головами комісій по соціальному страхуванню та головними бухгалтерами комунальних підприємств Білопільського району.

        27 березня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Макаренко взяв участь у семінар-нараді з керівниками сільськогосподарських підприємств, головами фермерських господарств та інженерами з охорони праці Недригайлівського району  на тему: «Дотримання вимог охорони праці під час підготовки         сільськогосподарських підприємств до весняно-польових робіт».

        28 березня      страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік  провів розслідування нещасного випадку, що стався з працівником ПрАТ «Охтирський м’ясокомбінат».

28 березня  начальник Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Ю.Коломієць та страховий експерт з охорони праці В.Пензій провели семінар-нараду, в ході якої було розглянуто питання  ефективного використання коштів Фонду на виплату матеріального забезпечення,  дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці,  профілактики виробничого травматизму, соціального захисту застрахованих осіб і шляхів зниження рівня захворюваності та оптимізації видатків Фонду.

        28  березня   начальник Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Т.Григорчук  провела робочу зустріч  з керівництвом Шосткинської районної державної адміністрації, в ході якої проінформувала про  стан захворюваності на підприємствах, установах, організаціях  району та про факти зростання рівня захворюваності в першому кварталі 2019 року.

        29 березня      спеціалісти Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області провели засідання «круглого столу» з головними лікарями центрів первинної медико-санітарної допомоги Охтирського, Тростянецького та Великописарівського районів з питань посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності й ефективного використання коштів Фонду на виплату матеріального забезпечення. 

        29 березня  страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  О.Отрошок   взяла участь у нараді в ТОВ «Україна» на тему: «Дотримання безпеки під час проведення весняно-польових робіт».

 

 

      

 

 

 

 

        

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України