Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

ПРО ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАВДАННЯ - ЗА "КРУГЛИМ СТОЛОМ"

01.04.2019

 

 Працівників Білопільського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  у Сумській області провели засідання «круглого столу» з головами комісій (уповноважених) із соціального страхування  підприємств, установ та організацій райцентру, на яких спостерігається високий рівень захворюваності.

Виступаючи на заході, начальник відділення Олена Плащова проінформувала присутніх про  видатки Фонду на виплату  матеріального забезпечення з тимчасової непрацездатності та провела грунтовний аналіз захворюваності на підприємствах. Головам комісій із соціального страхування Білопільського районного територіального центру соціального обслуговування та комунального підприємства «Житловик» було вказано на зростання рівня захворюваності застрахованих осіб та витрат Фонду по тимчасовій непрацездатності у 2018 році та січні-лютому 2019 року. Також присутнім на зібранні було доведено аналіз кількості застрахованих осіб, які хворіли, відносно кількості працюючих на підприємствах (установах).

 Під час  заходу головам комісій надано роз’яснення основних норм Положення про комісію (уповноваженого)  із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, акцентовано увагу на правах, обов’язках та повноваженнях комісії, в т.ч. про право комісії перевіряти дотримання хворими призначеного режиму лікування та необхідність ведення обліку осіб, які часто та довго хворіють, про підстави для надання/відмови допомоги по тимчасовій непрацездатності, про особливості обчислення страхового стажу.

З аналізом збільшення витрат Фонду на виплату допомоги з тимчасової втрати працездатності та з питань шляхів зниження рівня захворюваності й оптимізації видатків Фонду,  організації медичних оглядів та атестації робочих місць,  створення сприятливих та нешкідливих умов праці, соціального захисту працівників у частині надання виплат та медико-соціальні послуги перед учасниками «круглого столу» виступила страховий експерт з охорони праці Ірина Наливайко.

За результатами проведеного заходу головам комісій із соціального страхування  було доручено надавати інформацію щодо аналізу використання коштів Фонду, а також щоквартально  списки осіб, які часто та довго хворіють.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України