Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НА СУМЩИНІ ЗАТВЕРДЖЕНО ПЛАН ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

04.04.2019

        На установчому засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці у Сумській області обговорено і затверджено план проведення заходів, спрямованих на підвищення рівня культури охорони праці на підприємствах області, уникнення нещасних випадків на виробництві, захисту трудових прав громадян, збереження людського здоров’я і життя.

        Цього року за рекомендацією Міжнародної організації праці День охорони праці в Україні відзначатиметься 28 квітня під девізом: “Безпечне та здорове майбутнє праці”.

        Голова організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці у Сумській області – начальник Управління Держпраці у Сумській області. Члени оргкомітету – керівники та представники: Управління Держпраці у Сумській області, ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці», Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон», Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, управління з питань праці виконавчого комітету Сумської міської ради, Сумської обласної ради професійних спілок, Сумського державного університету.

Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році в Сумській області заходів з нагоди Дня охорони праці до органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, керівників і підприємств, установ та організацій

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України