Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

ТІСНА ВЗАЄМОДІЯ З МЕДИЧНИМИ ЗАКЛАДАМИ ПУТИВЛЬЩИНИ

08.04.2019

Начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області Л.Забара  взяла участь у нараді з головним лікарем Путивльської ЦРЛ С.Семененко, завідуючими відділень та лікарями КЗ «Путивльська районна лікарня», головним лікарем ЦНПМСД Путивльського району Ж.Руднєвою, лікарями ЦНПМСД Путивльського району, головами комісій із соціального страхування установ Путивльщини.

 На зібранні було розглянуто питання зростання рівня захворюваності серед застрахованих осіб Путивльського району загалом та кількості виданих листків непрацездатності особам, які обслуговуються безпосередньо в ЦРЛ.

 У своєму виступі начальник відділення Л.Забара проаналізувала показники тимчасової непрацездатності, порівняла дані різних періодів непрацездатності серед застрахованих осіб району, тривалість страхових випадків, наголосила на необхідності проведення профілактичних заходів з метою скорочення термінів тимчасової непрацездатності. Зростання кількості страхових випадків  в свою чергу призвело до збільшення витрат коштів Фонду  на 42,35 відсотка.

Важливим напрямом роботи відділення є моніторинг за направленням застрахованих осіб з урахуванням медичних показань та протипоказань в підгострому періоді хвороб на стаціонарне лікування з рекомендаціями проведення реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах України, що дасть змогу швидше відновити здоров’я, скоротити терміни тимчасової непрацездатності в майбутньому та зменшити показники первинного виходу на інвалідність застрахованих осіб.
     Л.Забара також проінформувала учасників наради про профілі лікування та покази, за якими застраховані особи можуть бути направленні на реабілітаційне лікування, та ознайомила із переліком санаторно-курортних закладів, які надають послуги із медичної реабілітації.

За результатами обговорення з керівництвом медичного закладу актуальних питань прийнято рішення про посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності лікарями та зменшення показників захворюваності з тимчасової втрати працездатності. Поряд з цим було підбито підсумки роботи у 2018 році та визначено дотичні подальшої співпраці.

Питання ефективного використання коштів Фонду соціального страхування України, забезпечення застрахованих осіб відновним лікуванням, своєчасного відшкодування коштів за листками непрацездатності Глухівське відділення вирішує при тісній взаємодії з медичними закладами Путивльщини.

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України