Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

15.04.2019

   У період з 8 по 12 квітняня 2019 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

    9 квітня начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області Л.Забара провела   робочу зустріч з лікарями комунального  закладу Сумської обласної ради «3-я обласна спеціалізована психіатрична лікарня» з питань посилення   контролю за видачею та продовженням  листків  непрацездатності.

          9 квітня за участю страхового експерта з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Макаренка відбулася робоча зустріч з питань опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у КНП «Недригайлівський районний ЦПМСД».

9 квітня начальник Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Ю.Коломієць спільно з заступником начальника управління О.Новаком та обласними спеціалістами  провів розширену  семінар-нараду з керівниками, бухгалтерами, головами комісій по соціальному страхуванню, медичними працівниками міста та району з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування:  ефективного використання коштів Фонду на виплату матеріального забезпечення,  соціального захисту застрахованих осіб і шляхів зниження рівня захворюваності та оптимізації видатків Фонду. 

         9-11 квітня за участю спеціалістів Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області відбулася робоча зустріч  з лікарями КНП «Клінічна лікарня №4» СМР,  КУ «Сумський міський клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» з питань посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності.

         10 квітня начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Лаврик прозвітувала на засіданні колегії Сумської обласної державної адміністрації про діяльність управління по забезпеченню застрахованих осіб, потерпілих на виробництві, внаслідок професійних захворювань та членів їх сімей державними соціальними гарантіями в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи та реформи медичної галузі. За результатами розгляду цього питання губернатор дав відповідні доручення, зокрема, зобовязав голів райдержадміністрацій розглянути на колегіях у районах питання посилення контролю за експертизою видачі та продовження листків непрацездатності та ефективного використання коштів Фонду.

     10 квітня фахівці Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області взяли участь у роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці в ТОВ «Сумитеплоенерго».

11 квітня начальник Сумського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду у Сумській області М.Савченко провів робочу зустріч з керівним складом  ДП "Сумський лісгосп" з питань забезпечення потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань лікарськими засобами і виробами медичного призначення та посилення контролю за обґрунтованістю видачі й продовження листків непрацездатності.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України