Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

СУМСЬКИМ СТУДЕНТАМ - ПРО ОХОРОНУ ПРАЦІ

19.04.2019

        Фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області та Управління Держпраці у Сумській області прочитали лекцію студентам Сумського державного університету з основних засад охорони праці та  соціального страхування працівників.

        У рамках місячника охорони праці студентам, майбутнім працівникам, керівникам підприємств та роботодавцям, нагадали про гарантоване державою право кожного на працю, а також на належні, безпечні, здорові умови праці. Молодь дізналася про особливості функціонування служби охорони праці на підприємстві, основні її завдання та шляхи реалізації. У ході обговорення учасники заходу розглянули причини нещасних випадків на виробництві, ознайомилися із порядком дій у разі їх настання, а також шляхами уникнення трагедій і травмування людей.

        Фахівці проінформували студентів про особливості соціального страхування, оплату листків непрацездатності. Поза увагою не лишилося й питання професійних захворювань, зокрема, причини виникнення та шляхи їх уникнення.   

        Представники державних органів дали вичерпні відповіді на запитання і нагадали молоді про важливість самодисципліни, пильності та уважності на робочому місці під час виконання робіт.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України