Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

ВІДКРИТІ УРОКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

19.04.2019

У рамках місячника охорони праці фахівці Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, Держпраці, органів місцевого самоврядування провели відкриті уроки з питань безпеки користування газом для вихованців шкіл обласного центру за участю працівників ПАТ "Сумигаз".

Заходи пройшли на базі Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів              № 2 ім. Д. Косаренка, Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 ім. Героя України Олександра Аніщенка, Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

Школярам розповіли, як потрібно поводитися з газовими побутовими приладами, на який номер необхідно телефонувати, якщо відчуваєш сильний запах газу, та яку службу викликати на допомогу, у разі виникнення проблем з використанням газу.

У ході бурхливого обговорення дітлахи проявили зацікавленість                       й обізнаність стосовно питань безпеки. Школярі із задоволенням розгадували загадки, відповідали на запитання та наводили приклади із власного життя, пояснюючи, як потрібно поводити себе при використанні газових приладів, та які наслідки може мати недбалість і власна необережність. У ході відкритих уроків вихованцям шкіл показали навчальні мультики.

Для закріплення знань та задоволення цікавості учасників заходів ознайомили з аварійною диспетчерською службою ПАТ «Сумигаз». Школярі мали можливість посидіти в автомобілі аварійної служби підприємства.

«Життя – найцінніше, його необхідно цінувати», -  наголошувалось під час спілкування зі школярами.

Проведення подібних відкритих уроків найближчим часом планується і в інших школах міста Суми.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України